Wszystko na ściany

Wybudowanie betonowej ściany może być niepraktyczne lub niemożliwe, ale możesz cieszyć się estetyką projektów z użyciem faktur dzięki różnorodnym fototapetom All4Wall. Poznaj gamę gładkich lub bardziej zróżnicowanych imitacji betonu, cementu, rdzy, drewna, kamienia i żwiru, które będą pasować do różnych schematów kolorystycznych w Twoim domu. 

Fototapeta
Beton 1

Faktura

Fototapeta
Drewno 1

Faktura

Fototaeta
Rdza

Faktura

Kategorie produktów

Szablony malarskie i naklejki

Plakaty i obrazy

Fototapety

NAPISY 3D

Oznakowanie

Akcesoria

Mały magiczny świat

Wędrówka przez dżunglę, pływanie z morskimi stworzeniami… Niech mała wyobraźnia szaleje dzięki naszym oryginalnym naklejkom ściennym. Przekształć pokoje dla dzieci w magiczne, odległe miejsca dzięki naszym niezwykłym projektom. Stwórz własny pokój i pozwól dziecku swobodnie wędrować wśród zwierząt, lewitować w kosmosie czy udać się na głębokie wody.

Zmieniłeś zdanie lub chcesz stworzyć inny wystrój pokoju dziecięcego? Po prostu zdejmij je i nałóż nowe!

Najlepsze w projektowaniu pokoi dziecięcych jest to, że nasze produkty nie niszczą ścian. Projekty są przycięte do samej krawędzi, więc nie ma białej ramki. W przypadku skomplikowanych projektów dostarczamy warstwę wierzchnią, aby aplikacja była szybka i bezproblemowa.

Sprawdź!

Oznakowanie

All4Wall dostarcza szereg szablonów do znakowania linii, do użytku na parkingach, placach zabaw, w magazynach i innych miejscach pracy. Oferujemy wiele różnych szablonów, takich jak logo parkingów dla niepełnosprawnych i ścieżek rowerowych, a także szablony liter i cyfr, które umożliwiają tworzenie dowolnych sekwencji słów lub liczb. 

Masz pytania? Śmiało!

(+48) 791 179 666